Připravte se na vlnu výprodejů už nyní s hromadnými SMS! + textové tipy na slevové SMS

Z předvánoční vlny prodejů se pomaličku přesuneme do povánočních slevových akcí. Začněte se na ně připravovat již nyní a využijte příležitost, jak být mezi prvními, kteří osloví své zákazníky ještě před tím, než to udělá vaše konkurence.

Kampaň si rozdělte do 2 až 3 zpráv. Kdy první SMS zprávu odešlete mezi 24. 12. až 26.12. Toto období je ideální na podchycení zákazníků, kteří čekají na povánoční výprodeje, a i na ty, kteří nedostali pod stromeček vytoužený dárek a chtějí si spravit chuť výběrem toho, co je skutečně potěší. Druhou SMS zprávu směrujte do období začátku nového roku, kdy začínají první oficiální lednové výprodeje napříč trhem. Poslední SMS zprávu ponechte jako připomínkovou na závěr slevové akce, abyste podchytili zájem co nejvíce vašich zákazníků, i těch, kteří stále váhají.

Připravili jsme pro vás několik tipů, jak takové SMS zprávy mohou vypadat a ty rozdělili do několika odvětví. Doporučujeme si však přečíst všechny tipy, protože i v jiném odvětví pro vás může existovat nápad, který vás inspiruje k vytvoření relevantní SMS kampaně právě pro vás.

Maloobchod

Volný čas

Gastronomie

 

 

Nenechte si utéct tuto jedinečnou příležitost a využijte sílu hromadných SMS zpráv nejenom v rámci podpory prodeje před Vánoci, ale i jako mocný podpůrný nástroj povánočních a slevových akcí či výprodejů. Bude vás to stát minimum času a přinese maximální efekt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *