Poslední příležitost! Tipy, jak oslovit zákazníky v období Vánoc s hromadnými SMS

Ty pravé Vánoce jsou tu za několik málo dní a zbývá i posledních pár hodin, kdy je možné zákazníky oslovit prostřednictvím hromadných SMS. Připravili jsme pro vás několik tipů na SMS zprávy, které můžete využít nebo se jimi inspirovat.

Dárek k objednávce

Zákazníci u vás sice nakupují dárky pod vánoční stromeček, ale co kdybyste se i vy vžili do role Ježíška a udělali jim radost malou pozorností v podobě dárku k objednávce? Můžete tak přilákat i ty váhavější, kteří se ještě nerozhodli, kde nakoupí.

Vy jste to správné řešení

Mnozí z vašich zákazníků či klientů si dokáží představit lépe strávený čas než tím, že se budou mačkat ve frontách v nákupním centru. Možná řada z nich tuto situaci doslova nenávidí. Nabídněte jim řešení.

Nalákejte opozdilce

Štědrý den za pár hodin a ti největší opozdilci či odpůrci nákupů vánočních dárků zoufale shánějí, co pod vánoční stromeček? Nalákejte je na svoji nabídku.

Dopřejte druhé Vánoce

Nebojte se oslovit své zákazníky 24. prosince k večeru nebo 25. prosince dopoledne. Podpořte sdělení atraktivní výprodejovou slevou a máte téměř vyhráno.

Popřejte svým zákazníkům

SMS zpráva nemusí být pouze prodejního nebo transakčního typu. Pošlete zákazníkům krásné přání k Vánocům a novému roku. Vězte, že je to skutečně potěší a budou vědět, že vám na nich záleží.

Popřejte i svým zaměstnancům

A když už budete u vánočních přání, nezapomeňte také na své zaměstnance. Pokud jste větší firma a nesetkáte se společně se všemi, pošlete osobní SMS zprávu. Poděkujte všem ve firmě za jejich celoroční úsilí a popřejte jim vše nejlepší do nového roku.

 

Vyzkoušejte naše tipy a připravte si SMS kampaň, kterou oslovíte svoji cílovou skupinu. Bude vás to stát několik málo minut a výsledek bude znatelný.

 

Připravit SMS kampaň >>

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *