Kalendář významných dnů pro váš SMS marketing

Rok se s rokem sešel a je nejvyšší čas zmínit ty nejzajímavější dny, které nás v letošním roce 2019 čekají. Připravili jsem pro vás přehledný kalendář, který oceníte zejména v těch případech, pokud plánujete zajímavé marketingové akce či hledáte inspiraci na jejich přípravu. Nezapomeňte si kalendář vytisknou a umístit na viditelné místo, abyste ho měli ihned při ruce.

V kalendáři pro rok 2019 nejdete jak klasické významné dny a svátky, tak trochu i ty netradiční např. Světový den polibku či Světový den rádia.

Jestliže se rozhodnete využít konkrétní den k marketingové propagaci produktů či služeb, rozhodně si všechny aktivity spojené s tímto dnem nezapomeňte včas naplánovat. Ideálně s několikatýdenním předstihem, abyste na něco důležitého nezapomněli a využili potenciál konkrétního dne naplno. Dlouhodobější plánování a propagování akce k danému termínu je stěžejní zejména z toho hlediska, že si vás zákazníci stihnou zapamatovat. Ideální čas se zahájením propagace je cca 3 týdny před významným dnem. V komunikaci se rozhodně zaměřte i na zmínění časově omezené platnosti akce, abyste cílové publikum přiměli k akci.

 

 

Zaujal vás některý ze zmíněných dnů natolik, že byste s ním rádi propojili marketingovou propagaci vašich služeb či výrobků? V tom případě rozhodně zapřemýšlejte i nad tím, že je možné oslovit publikum vysoce relevantním kanálem v podobě hromadných SMS. Vyzkoušejte GoSMS zdarma a přesvědčte se o nesporných výhodách této služby sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *