Jak lze platit za hromadné SMS u GoSMS?

U služby GoSMS si můžete vybrat ze dvou možností způsobů úhrady částky za využívání služby, a to buď formou předplaceného kreditu, nebo prostřednictvím zpětné fakturace, kterou mohou využívat smluvní zákazníci.

Jak začít?

Úplně na začátek je nutné, aby došlo k ověření vás jako uživatele. Je to z toho důvodu, abychom zjistili, zda účet spravuje opravdu ta správná osoba. Ověření provedete přes Samoobsluhu, kde v horizontálním menu rozrolujete nabídku Kredit a vyberete možnost Koupit kredit. Poté se vám zobrazí podstránka, na níž najdete informace o tom, jak váš účet ověřit. Vybrat si můžete ze tří možností.

  1. Zavoláte nám na telefonní číslo +420 380 422 242.
  2. Napíšete na podpora@gosms.cz.
  3. Zašlete nám přes formulář své telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Dobíjení kreditu

Pokud se přikloníte k první variantě a vyberete si možnost dobíjení kreditem, vše jednoduše zvládnete přímo v Samoobsluze v sekci Koupit kredit.

  1. Jezdcem si nastavíte výši dobíjené částky. Minimální částka je ve výši 50 Kč, maximální možná pak ve výši 25 000 Kč.
  2. Vyberete si možnost, jak budete chtít kredit uhradit. Můžete zvolit buď platbu on-line přes GoPay, nebo prostřednictvím platebního převodu.

Zpětná fakturace

Zpětná fakturace je vhodná pro ty zákazníky, kteří nechtějí neustále hlídat a dobíjet kredit. O nic se nestaráte a posíláte SMS kampaně dle vašich potřeb. My vám na začátku dalšího měsíce pošleme fakturu za vyčerpané služby v měsíci předchozím. Tento typ platby za službu je však umožněn pouze smluvním zákazníkům. Tím se můžete snadno stát a to tak, že se na naší zákaznickou podporu obrátíte buď telefonicky na +380 422 242, nebo prostřednictvím mailu na podpora@gosms.cz. Následně vyřešíme všechny smluvní náležitosti, abyste mohli co nejdříve využívat výhod smluvních zákazníků.

Výhody smluvních zákazníků

A jaké další výhody v rámci smluvního vztahu ještě získáte oproti pouhému dobíjení kreditu?

Fakturu hradíte zpětně za předchozí  měsíc.

Můžete si registrovat vlastní název odesílatele.

Získáte telefonický kontakt na svého rádce pro GoSMS.

Můžete konzultovat napojení na API s naším IT specialistou.

 

Užijte si možností GoSMS naplno a vyberte si variantu platby dle svých potřeb.

 

Přihlásit se do GoSMS>>

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *