Den sv. Patrika! 3 tipy, jak oslovit své zákazníky hromadnými SMS

Pokud se ve svém podnikání věnujete nebo chcete věnovat SMS marketingu, v tom případě by vaší pozornosti neměl uniknout Den sv. Patrika, který se slaví 17. března. Tento den je výjimečný zejména pro Irskou republiku, kde se slaví opravdu v hojné míře, nicméně začíná být stále oblíbenější i v dalších zemích.

Tímto svátkem se můžete inspirovat a skvěle ho využít i pro své podnikání a skrz zajímavé hromadné zprávy oslovit své zákazníky. V článku vám ukážeme, jak právě tyto zprávy pojmout a jak by mohly vypadat. Věříme, že se i pro vás stanou zdrojem nápadů.

Zákazníci milují slevy…

Slevy jsou jedním z velkých lákadel pro široké spektrum zákazníků. Využijte i 17. března k tomu, oslovit je se zajímavou akcí. A jaké slevy můžete využít? Zlevněte všechny zelené výrobky ve vašem e-shopu a vytvořte pro ně speciální kategorii, aby zákazník vše přehledně našel. Zelené produkty nenabízíte? Nevadí. Připravte si tématickou 17% SLEVU vztahující se právě k datu 17. března, kdy se slaví sv. Patrik. Můžete ji využít jak na vybrané produkty, tak i celý sortiment.

…a také dárky zdarma

Aby nebyli smutní ti z vás, kteří bohužel nevlastní e-shop, ale nabízejí skrz své portfolio služby, i pro vás máme tipy, jak oslovit své klienty. U restauračních či pohostinských zařízení můžete věnovat zdarma drobnou pozornost podniku v podobě nápoje, pokrmu či produktu. U wellness služeb pak výhody zdarma k nabízeným procedurám.

Nezapomeňte na atraktivní soutěže

Slevy pro vás v tuto chvíli nejsou příliš atraktivní a rádi byste nabídli jiný způsob, jak oslovit databázi svých zákazníků a podpořili tak svoji značku? Připravte si zábavnou soutěž, na kterou upoutáte právě díky SMS zprávám. Skvělý nápad může být například ten, že na libovolnou podstránku vašeho e-shopu umístíte obrázek zlatého hrnce, který tam skřítek Leprikon schoval. Úkolem soutěžících bude tento zlatý hrnec najít, vyfotit či screenovat podstránku s hrncem a obrázek vám zaslat e-mailem. Z došlých reakcí pak vylosujete výherce, který obdrží vámi určenou cenu, voucher, slevu, finanční odměnu… Kampaní tak docílíte toho, že si zájemci zábavnou formou projdou téměř celý váš web. Pro tuto akci si připravte speciální podstránku, na kterou budete odkazovat z SMS zprávy a kde vše podrobně vysvětlíte včetně formuláře pro zapojení do soutěže.

 

Věříme, že vás naše tipy inspirovaly a některé z nich využijete i vy pro svou SMS kampaň.

Neváhejte a připravte si jí už nyní, abyste oslovili včas své publikum.

 

Připravit SMS kampaň >>

 

2 komentáře: „Den sv. Patrika! 3 tipy, jak oslovit své zákazníky hromadnými SMS

  • 13. 3. 2018 (9:04)
   Permalink

   Dobrý den Patriku,

   v případě zájmu můžete zdarma a bez závazků vyzkoušet naší SMS bránu GoSMS v rámci které oslovíte vaší databázi kontaktů. Můžete samozřejmě vyzkoušet i naše tipy z článku 🙂

   Pokud byste měl jiný požadavek, neváhejte se obrátit na naší podporu podpora@gosms.cz, rádi vám pomůžeme.

   Mějte se krásně, vaše GoSMS

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *