6 způsobů, jak využít SMS zprávy, pokud vlastníte bar nebo restauraci

Dle statistik až 75 % zákazníků si rádo nechává zasílat atraktivní SMS zprávy na své číslo. Stále více firem si je tohoto faktu vědoma a komunikuje se svými zákazníky prostřednictvím SMS zpráv.

Udržet si své stálé zákazníky a budovat s nimi přátelský vztah je pro vaše podnikání to nejdůležitější. Jak si však udržet stálou klientelu, když vlastníte bar nebo restauraci? Zejména pak, pokud je ve vašem okolí řada dalších restauračních zařízení?

Jedním ze způsobů, jak své zákazníky přilákat na něco dobrého zrovna k vám, může být i SMS marketing.

Připravili jsme pro vás 6 způsobů, jak pracovat s hromadnými SMS zprávami. Pojďme na ně.

Speciální SMS akce

Rozešlete svým zákazníkům speciální nabídku, kterou ovšem mohou využít pouze do určitého data. Ideálně například do konce týdne.

Rozešlete SMS zprávu po ukončení akce

Jako poděkování za návštěvu uskutečněné akce pošlete zákazníkovi SMS zprávu s tím, že během příští návštěvy vašeho podniku získá po předložení této zprávy nápoj nebo dezert zdarma.

Poděkujte za rezervaci

Poděkujte a zároveň potvrďte prostřednictvím SMS zprávy domluvenou rezervaci. Do textové zprávy uveďte i jakým způsobem lze rezervaci případně změnit či zrušit. Vaši zákazníci tento krok ocení.

Využijte věrnostní akce

Připravte si věrnostní program a nabídněte, aby se do něj zákaznici přihlásili. Součástí tohoto programu mohou být exkluzivní nápoje nebo pokrmy za zvýhodněné ceny či jako bonus zcela zdarma při opakovaném počtu návštěv.

Propagujete zvláštní událost

Chcete zpropagovat připravovanou akci? Rozešlete informaci svým zákazníků s tím, co plánujete a na co se mohou těšit.

Vyžádejte si zpětnou vazbu

Zpětná vazba vás ve vašem podnikání může posunout a inspirovat pro další rozvoj. Nebojte se oslovit návštěvníky vaší restaurace či baru a zašlete jim odkaz na dotazník, kde jim položíte pár otázek ohledně jídla, nápojů, servisu, prostřední, atd. Jako poděkování za vyplnění věnujte slevu na další návštěvu.

 

 

Věříme, že vás dnešní článek inspiroval a vyzkoušíte sílu hromadných SMS i u vašeho restauračního podnikání.

Chci GoSMS >>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *