5 důvodů, proč letos SMS marketing zařadit do vánoční kampaně

Stále váháte, jestli letošní vánoční prodeje podpořit i prostřednictvím SMS marketingu? Představíme vám 5 důvodů, proč rozhodně ano! Pojďme na ně…

Je rychlý

Potřebujete ještě ten samý den oslovit své zákazníky a už včera bylo pozdě? Připravte si krátké textové sdělení ideálně o délce do 160 znaků, vyberte segment kontaktů a odešlete.  Zprávy jsou rozesílány rychlostí 5 SMS za vteřinu. Své zákazníky tak informujete o zajímavé akci během několika minut.

Je efektivní

Až 98% úspěšnost doručení SMS zprávy vašim zákazníkům, která nespadne do SPAMu. Když navíc vezmeme v potaz, že dle dat ČSÚ připadají na jednu domácnost 3 mobilní telefony a vlastníci mobilních zařízení jsou schopni vzít telefon do ruky během dne až 160x, máte tak ideální prostředí pro jedno z nejefektivnějších zacílení svých zákazníků.

Je levný

Jedná se o jednu z nejlevnějších marketingových metod, jak oslovit cílové publikum. Kdy se vám podaří zaujmout vysoce relevantního zákazníka za méně než 1,- Kč? Pokud máte i přesto obavy, aby se vám investice vrátila, nemusíte mít strach.

Uveďme příklad. Odeslali jste textovou zprávu na 1000 kontaktů, ve které jste komunikovali slevovou akci na novou kolekci sportovních bot, kdy průměrná cena jednoho páru po slevě činila 1.000,-. Objednávku provede 1 % oslovených zákazníků. Vaše tržba bude prostřednictvím tohoto kanálu činit 10.000,- při nákladech 790,- Kč. To zní skvěle, že?

Je časové úsporný

Vánoce co nevidět, do toho přichází Černý pátek a v lepším případě i Cyber Monday, Mikuláš za dveřmi a vy nevíte, kam ve svém podnikání dřív skočit? Do toho musíte ještě přemýšlet, kdy nastavíte kampaň, napíšete článek s tipy na vánoční dárky, …? Ulehčíme vám to. Vytvoření SMS zprávy s poutavou nabídkou máte totiž připravenou do 5 minut a můžete se tak více věnovat dalším činnostem ve svém podnikání.

Je uživatelsky přívětivý

Nejste zrovna technický typ nebo máte husí kůži ze studování návodů, jak napojit ten či onen nástroj, abyste mohli oslovit své zákazníky v období Vánoc? U hromadných SMS se bát nemusíte. Přihlásíte se do administrace svého účtu, napíšete zprávu, nahrajete kontakty na své zákazníky a odešlete. Je to hračka 🙂

 

Líbí se vám výše zmíněné důvody a hromadné SMS zprávy se vám zamlouvají čím dál více? Tak to zkuste, nic neztratíte! A pokud si potřebujete vše nanečisto nejdříve otestovat, jsme tady pro vás. U GoSMS dostanete testovací kredit ZDARMA a bez závazků.

Chci GoSMS >>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *