10 tipů, jak oslovit své zákazníky na Black Friday prostřednictvím hromadných SMS

Je to neuvěřitelné, ale opět se blíží svátek všech milovníků nákupů – Black Friday. Největší a nejlepší prodejní období tohoto roku je tady! A věříme, že letos bude ještě větší!

Každý rok se tržby na Black Friday zvyšují. Ve snaze získat co nejvíce zákazníků se zdá, že se maloobchodníci rozhodli zahájit prodej na Black Friday opět o něco dříve, než tomu bylo předcházející rok.

Letošní rok 2019 připadá Black Friday na 29. listopadu. Tak jako každý rok, tak ani letos nebude výjimkou, že se zákazníci začínají na tento „svátek“ připravovat a čekají na ty nejlepší akce, které obchody mohou nabídnou. Řada z nich je i aktivně vyhledává. Je tedy na vás, aby o vás bylo pořádně slyšet!

Štěstí přeje připraveným

Teď na vás v žádném případě netlačíme, abyste zítra spustili marketingovou kampaň pro Black Friday. Bez přípravy by to bylo nerozumné. Co ale rozhodně doporučujeme je to, abyste začali přemýšlet o tom, jak tento svátek co nejefektivněji využít a navýšit své tržby. Plánujte, přemýšlejte o svých nabídkách, o tom, kdy se SMS zprávy rozhodnete posílat.

“98 % všech zpráv je přečteno a 95 % zpráv je přečteno během prvních 90 vteřin.”
Zdroj: Gartner

Načasování rozeslání SMS zpráv je opravdu důležité, proto přemýšlejte o dnech, kdy budete SMS zprávy odesílat, a také o čase. Většina obchodníků spouští Black Friday výhodné nabídky na období zhruba 14ti dní. Doporučujeme navrhnout odeslání SMS kampaně při jejím spuštění (cca týden před Black Friday), poté i v pondělí před Black Friday a v samotný den Black Friday.

Nezapomeňte ani na Cyber Monday

Po Black Friday následuje i Cyber Monday, která vychází na 2. 12. 2019. Díky tomuto dni byste si mohli i vy prodloužit speciální nabídku pro vaše zákazník.

Inspirujte se pro vytvoření Black Friday SMS kampaně

Cílem tohoto článku bylo přilákat nejenom vaši pozornost, ale zejména vás inspirovat. Náš článek uzavřeme několika příklady, které v loňské roce u klientů zafungovaly velice dobře.

 

 

Věříme, že jsme vás inspirovali, a i vy si vyzkoušíte připravit SMS kampaň pro své zákazníky na Black Friday. Využijte tohoto silného kanálu a zvyšte své tržby v období tohoto svátku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *